Оплата
Готівка / Картка / Оплата частинами
Готівка / Картка / Оплата частинами
Нова Пошта / Самовивіз
12 місяців
Вітальня Орландо 2
| Основні | |
| Колір | дуб артизан/білий |
| Стиль | модерн |
| Тип стінки | під ТВ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 200 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 44 кг |
| Об'єм | 0.08 м |
| Ручки | пластикові |
| Виробник | Світ Меблів |