Оплата
Готівка / Картка / Оплата частинами
Готівка / Картка / Оплата частинами
Нова Пошта / Самовивіз
12 місяців
Стелаж Тоні
| Основні | |
| Колір | дуб артизан |
| Стиль | сучасний |
| Тип пеналу | стелажі відкриті |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 32,3 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота | 195,1 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 59 кг |
| Об'єм | 0.12 м |
| Виробник | Світ Меблів |