Графік роботи: вт-нд, 09:00-17:00 Тел. 093-670-32-73 м. Черкаси Благовісна 393

Умови повернення товару

Умови повернення та обміну товару
Політика повернення.
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», ви маєте право повернути товар протягом 14 днів з дня покупки. Поверненню підлягають лише товари зі складу готової продукції. Товари, замовлені на замовлення, не підлягають поверненню або обміну!
Умови повернення товару такі:
• Товар не використовувався;
• Товар у стані, придатному для продажу;
• Немає жодних механічних пошкоджень або слідів використання, упаковка збережена;
• Є чек або витратна накладна, які підтверджують покупку товару.
Товар, який пошкоджено під час використання, не підлягає поверненню (навіть якщо пройшло менш як 14 днів з моменту покупки), згідно зі статтею 8 Закону України "Про захист прав споживачів".
Умови повернення товарів неналежної якості.
До товарів неналежної якості відносяться товари з дефектами, які не відповідають вимогам законодавства, умовам договору або наданим виробником інструкціям (дефект вважається значним, якщо він унеможливлює або робить неможливим використання товару за його призначенням), які є винятком від виробника.
Як повернути або обміняти товар.
Щоб домовитися про повернення або обмін товару, зателефонуйте за номером, зазначеним у розділі "контакти".
Повернення або обмін товару можливі за допомогою поштової служби або при самовивезенні з точки видачі.
УВАГА! При поверненні товару не компенсується вартість доставлення, таких як виїзд кур'єра або відправлення транспортною компанією до іншого міста згідно з декларацією (ТТН). Якщо покупець відмовляється від товару, вартість доставлення оплачується ним.
Повернення коштів.
Після перевірки та приймання товару ми повернемо гроші протягом 3 робочих днів на рахунок, з якого здійснювалася оплата, або готівкою, якщо товар повертається в точку видачі.