Производитель: SvitMebliv
Код товара: 774-05
4 046 грн.
- Бонусные баллы: 121
- Доступность: Нет в наличии
Пенал 1Д2Ш Твист
| Основные | |
| Стиль | дитячий |
| Тип пенала | закриті |
| Цвет | білий / глиняний сірий, холодний блакитний |
| Тип шкафа | 1D |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 38,3 см |
| Глубина | 65 см |
| Высота | 195,1 см |
| Материал изготовления | |
| Материал фасада | ДСП |
| Материал корпуса | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 56 кг |
| Объем | 0.13 м |
| Комплектация | телескопічні напрямні повного висуву |
| Ручки | металеві |
| Производитель | Світ Меблів |

