Оплата
Готівка / Картка / Оплата частинами
Готівка / Картка / Оплата частинами
Нова Пошта / Самовивіз
12 місяців
Люстро Алекса
| Основні | |
| Стиль | модерн |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2 см |
| Глибина | 117 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал фасаду | скло |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Об'єм | 0.04 м |
| Виробник | Світ Меблів |