Оплата
Готівка / Картка / Оплата частинами
Готівка / Картка / Оплата частинами
Нова Пошта / Самовивіз
12 місяців
Вішак Бянко
| Основні | |
| Стиль | модерн |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 16 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал фасаду | глянцева МДФ |
| Матеріал корпусу | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Об'єм | 0.01 м |
| Виробник | Світ Меблів |