Вішак Амбре
| Основні | |
| Стиль | сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 157 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Об'єм | 0.05 м |
| Виробник | Світ Меблів |
Вішак Амбре
| Основні | |
| Стиль | сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 157 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Об'єм | 0.05 м |
| Виробник | Світ Меблів |