Тумбочка Вівіан
| Основні | |
| Колір | артвуд світлий / індастріал |
| Стиль | модерн |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 50 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал фасаду | ламінована ДСП |
| Матеріал корпусу | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Об'єм | 0.03 м |
| Комплектація | телескопічні напрямні повного висуву |
| Тип установки | підлоговий |
| Виробник | Світ Меблів |
