Оплата
Готівка / Картка / Оплата частинами
Готівка / Картка / Оплата частинами
Нова Пошта / Самовивіз
12 місяців
Кіра Попелястий, Лак
| Основні | |
| Колір | попелястий, лак |
| Стиль | сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 41 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 25 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал фасаду | глянцева ДСП |
| Матеріал корпусу | глянцева ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Об'єм | 0.02 м |
| Комплектація | телескопічні напрямні повного висуву |
| Тип установки | навісний |
| Виробник | Світ Меблів |