Оплата
Готівка / Картка / Оплата частинами
Готівка / Картка / Оплата частинами
Нова Пошта / Самовивіз
12 місяців
Тумба Твіст
| Основні | |
| Колір | білий / холодний блакитний |
| Ніжки | пластикові |
| Стиль | модерн |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 38,3 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 44,6 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Об'єм | 0.03 м |
| Комплектація | телескопічні напрямні повного висуву |
| Тип установки | підлоговий |
| Ручки | металеві |
| Виробник | Світ Меблів |