Оплата
Готівка / Картка / Оплата частинами
Готівка / Картка / Оплата частинами
Нова Пошта / Самовивіз
12 місяців
Комод Бянко
| Основні | |
| Колір | артизан/графіт |
| Стиль | модерн |
| Тип комоду | з 4 шухлядами |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40,6 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 83,5 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал фасаду | МДФ |
| Матеріал корпусу | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 39 кг |
| Об'єм | 0.09 м |
| Комплектація | телескопічні напрямні повного висуву |
| Ручки | пластикові |
| Виробник | Світ Меблів |