Оплата
Готівка / Картка / Оплата частинами
Готівка / Картка / Оплата частинами
Нова Пошта / Самовивіз
12 місяців
Комод 6Ш Алекса
| Основні | |
| Колір | індастріал / білий |
| Стиль | модерн |
| Тип комоду | з 6 шухлядами |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 70 см |
| Висота | 120,5 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 51 кг |
| Об'єм | 0.09 м |
| Комплектація | телескопічні напрямні повного висуву |
| Виробник | Світ Меблів |